Бізнес, який змінює світ на краще!
Вхід
ПублікаціїДіяльністьІнвесторамСтартапамКомпаніяПерсональні сервіси
Інформація про компанію

ILand Mgt — це стиль ведення бізнесу: це можливість, яка реалізується через ідею.

Основними напрямками діяльності є: багатопрофільний консалтинг, фінансові послуги, юридичне супроводження, бухгалтерський та управлінський облік, управління активами. Компанія має значний досвід роботи над досить різноманітними проектами: ЗМІ, торгівельні мережі, ресторанний бізнес, девелопмент та будівництво, кредитні організації.

Головна мета діяльності — створення нових цінностей для суспільства, а саме: розвивати та вдосконалювати вітчизняний бізнес, за рахунок фінансового посередництва в усіх сферах економічної діяльності.

Унікальність нашої компанії: багатопрофільність напрямків діяльності, що поєднані тривалим досвідом та налагодженими комунікаційними зв'язками.

Ми відкриті та готові до співпраці!

Історія компанії

Наша команда формувалась поступово, протягом 10 років. Різні спеціалісти з багатьох сфер діяльності, крок за кроком, поєднували власні знання та навички. І вже в 2009 році, подолавши наслідки фінансової кризи, та усвідомивши, що ринок потребує нових впроваджень було прийнято рішення створити нову потужну організацію. Вона мала на меті поєднати досвід кожного, здобутий за попередні роки. І, як результат, сформувати диференційну команду професіоналів своєї справи з високим рівнем комунікацій.

Компанія, що надихає та працює. Живе та шукає. Знаходить та цінує. Втративши — сумує, але живе. Життя таке.
© 2013 ILand Management
Всі матеріали сайту є власністю компанії «ILand Management» або інших своїх шанованих власників. Передрук заборонено.
Зворотний зв'язок