Бізнес, який змінює світ на краще!
Вхід
ПублікаціїДіяльністьІнвесторамСтартапамКомпаніяПерсональні сервіси
Про авторів
Ольга Булавченко
Спеціаліст інвестиційної компанії
14 жовтня 2013  ▪  Ольга Булавченко
Визначаємо власні активи
Коли і чому варто вкладати в саморозвиток

Сучасність щодня трактує нам нові правила існування. Це, в свою чергу, вимагає від нас постійного розвитку: розумового, фізичного, психологічного і т.д.

В Європі топ-менеджери і наймані працівники різних вікових категорій, все частіше тяготіють до вивчення чогось нового: відвідують мовні та комп'ютерні курси, тренінги особистісного зростання, курси з підвищення кваліфікаційного рівня тощо. Озирнувшись навколо своїх знайомих та колег, я зрозуміла, що українці, аж ні на крок, не поступаються європейцям.

Нещодавно, я прочитала книжку Роберта Кійосакі «Багатий тато, бідний тато». Автор по-новому, для мене, розкриває значення поняття "активи", і що насправді, в буквально розумінні це означає для кожної конкретної особистості. На його думку (і я не можу не погодитись з нею) одним, і найбільш важливим, із видів активів є освіта: капіталовкладення в неї, і пояснення про те, що не варто економити на цій статті власного "балансу". І справді, ми досить часто вважаємо, що "ці курси, наразі, не по кишені", але при цьому досить спокійно йдемо та витрачаємо гроші на придбання останньої моделі сучасного ґаджету (нехай, навіть у кредит). Хоча останнє є досить вагомим нашим "пасивом". Дочитавши книжку до кінця, моя свідомість зовсім інакше почала сприймати навколишній світ, одразу відбулася переоцінка цінностей: аналіз витрат та придбань за останній час.

Постійні зміни в робочому процесі повинні спонукати людей до покращення своїх знань та навиків, а компанії, в яких вони працюють — реалізовувати ці бажання, адже від кожного окремого працівника залежить загальна результативність бізнесу. Власники більшості провідних компаній Європи та США вже досить тривалий час сприяють підвищенню як, кваліфікаційного рівня робітників, так і їх морально-психологічного розвитку. В Україні, нажаль, на корпоративному рівні ця тенденція досить слабка і не розвинена. Хоча, навіть це не зупиняє молодих спеціалістів та працівників з поважним досвідом роботи, за власний рахунок пізнавати нове та цікаве.

За останні три роки культура ведення "здорового способу життя" набирає оборотів та стає дедалі популярнішою. Навіть сучасні великі корпорації почали надавити своїм працівникам (як правило, у якості "премії") картки до спортивних клубів, а деякі, навіть, споруджують поряд із головними офісами власні спортивно-розважальні комплекси для всього персоналу. Окрім того, регулярно направляють персонал на тематичні лекції та конференції. Це також "активи", але вже для власників компаній.

Вкладати "в себе" варто постійно і різноманітно. Я б порадила відвідувати, навіть такі курси та тренінги, тематика яких вам невідома, адже обізнаність має бути всеосяжною. Намагайтесь читати якомога більше літератури: документальної і художньої, вітчизняної та зарубіжної, наукової та розважальної. Відвідуйте семінари, збільшуючи власні активи сьогодні, ви станете по-справжньому заможними в найближчому майбутньому. 

 

comments powered by Disqus
Авторська колонка, персональний погляд, думки автора з приводу нагальних питань сьогодення. Позиція автора не завжди збігається з позицією редакції.
© 2013 ILand Management
Всі матеріали сайту є власністю компанії «ILand Management» або інших своїх шанованих власників. Передрук заборонено.
Зворотний зв'язок