Бізнес, який змінює світ на краще!
Вхід
ПублікаціїДіяльністьІнвесторамСтартапамКомпаніяПерсональні сервіси
Про авторів
Корпоративний Блог
1 травня 2015  ▪  Корпоративний Блог
Зустріч з видатним Річардом Бренсоном у КПІ

 

Легендарний британський підприємець Річард Бренсон провів у Києві весь четвер. Він знайшов час заїхати в Київський політех і поспілкуватися зі студентами. Після короткого виступу, в якому Бренсон побажав Україні появи «своїх Facebook і Google», він відповів на запитання присутніх, серед яких були як студенти, так і підприємці.

"Українці - дуже талановиті люди і я вірю, що ви досягнете успіху. Технопарк «POLYTECO SCIENCE CITY» - це чудовий шанс для молоді реалізувати себе та свої ідеї.  У вас не вийде все відразу, проте потрібно йти наполегливо до мети, крок за кроком" - наголосив Річард Бренсон.

«Тут зібралися люди, які зможуть створити ідеї, що поліпшують життя інших. Це можна робити, створюючи бізнеси в інтернеті, здійснюючи наукові відкриття, прориви в медицині, і Україні зараз це потрібно, як ніколи раніше. Їй потрібні молоді люди з великими ідеями, які можуть втілитися в бізнесі, створити робочі місця. Це знову поставить Україну на ноги », - сказав підприємець, звертаючись до студентів КПІ.

Відповідаючи на питання про те, що він думає про українських стартапах, Бренсон зауважив, що українські стартапи не повинні відрізнятися від усіх інших стартапів у світі. «Звичайно, проблеми в Східній Україні ускладнюють запуск свого бізнесу, але якщо війна закінчиться, в України - відмінні шанси стати серйозною силою в світових інноваціях: у вас відмінні вузи, у вас безліч освічених людей, і ви жадаєте досягти чогось - у вас є всі інгредієнти, щоб створювати бізнеси, які змінять світ », - сказав він.

Завдяки компанії ILand Management та Kalinin Invention Fund студенти КПЇ та усі присутні змогли побачитися з видатним Річардом Бренсоном.

Авторська колонка, персональний погляд, думки автора з приводу нагальних питань сьогодення. Позиція автора не завжди збігається з позицією редакції.
© 2013 ILand Management
Всі матеріали сайту є власністю компанії «ILand Management» або інших своїх шанованих власників. Передрук заборонено.
Зворотний зв'язок