Бізнес, який змінює світ на краще!
Вхід
ПублікаціїДіяльністьІнвесторамСтартапамКомпаніяПерсональні сервіси
Про авторів
Корпоративний Блог
6 лютого 2015  ▪  Корпоративний Блог
ILandManagement ініціатор проекту «POLYTECO SCIENCE CITY»

Компанія «ILandManagement» виступила ініціатором проекту «POLYTECO SCIENCE CITY», інноваційного міста на території Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

На території НТУУ «КПІ» планується побудувати цілий науково-виробничий комплекс загальною площею 251 тис. квадратних метрів. У його будівлях будуть розміщені бізнес-інкубатор, венчурні фонди, лабораторії прототипів, спеціальні приміщення для високотехнологічних виробництв, лекторії, офісні приміщення, коворкінг-центр, готель, заклади харчування.

Інноваційне місто КПІ стане середовищем для розвитку наукоємних технологій за допомогою наукових і виробничих площ КПІ, а також міжнародних і вітчизняних високотехнологічних компаній та інвесторів. Зрозуміло, що його база використовуватиметься не лише для дослідницькі і конструкторських цілей, але й для навчання студентів університету.

Підгрунтям для  створення «POLYTECO SCIENCE CITY  стало підписання 6 лютого 2015р. НТУУ «КПІ» та Компанії «ILandManagement» Протоколу про наміри щодо співпраці, згідно якого:

  • НТУУ "Київський політехнічний інститут" виступає замовником Проектув «POLYTECO SCIENCE CITY» ,
  • Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка» виступає як Служба замовника (оператора) в процесі реалізації проекту.
  • Компанії «ILandManagement»  виступає ініціатором та координатором проекту «POLYTECO SCIENCE CITY».
Авторська колонка, персональний погляд, думки автора з приводу нагальних питань сьогодення. Позиція автора не завжди збігається з позицією редакції.
© 2013 ILand Management
Всі матеріали сайту є власністю компанії «ILand Management» або інших своїх шанованих власників. Передрук заборонено.
Зворотний зв'язок