Бізнес, який змінює світ на краще!
Вхід
ПублікаціїДіяльністьІнвесторамСтартапамКомпаніяПерсональні сервіси
Про авторів
Корпоративний Блог
27 червня 2014  ▪  Корпоративний Блог
ILandManagement заснував венчурний фонд

Компанія «ILand Management» заснувала венчурний фонд «Kalinin Invention Fund», названий на честь видатного, талановитого та натхненного українського авіа-конструктора  Костянтина Калініна, який став потужним прикладом винахідника, вірного своїй мрії.

Фонд, створений досвідченою командою експертів з побудови стабільного бізнесу та інвестиційної діяльності у широкому спектрі напрямків, з постійно зростаючою мережею українських та іноземних інвесторів, з міцними партнерськими стосунками у науковому середовищі – провідного науково-технічного вузу України – НТУУ «КПІ».

Метою  діяльності Фонду є реалізовані суспільно важливі, науково-місткі та інноваційні і при цьому прибуткові проекти.  Фонд націлений на реалізацію таких проектів у найбільш ефективний спосіб та у найкоротші терміни – завдяки організації зі свого боку  всіх необхідних ресурсів (кошти, персонал, знання та навчання, менторський супровід).

Детальніше на сайті www.kalininfund.com

Авторська колонка, персональний погляд, думки автора з приводу нагальних питань сьогодення. Позиція автора не завжди збігається з позицією редакції.
© 2013 ILand Management
Всі матеріали сайту є власністю компанії «ILand Management» або інших своїх шанованих власників. Передрук заборонено.
Зворотний зв'язок